Jeśli ktoś lubi wartościowe…

Jeśli ktoś lubi wartościowe teksty dziennikarskie, artykuły naukowe, podcasty, video i nie przeszkadza mu język angielski, to powinien zainteresować się https://the-syllabus.com/ – projektem Evgenyja Morozova. To newsletter, na który można się zapisać. Przysyłają nieduży zbiór linków bardzo wartych uwagi. Niepopularnych, ale bardzo wartościowych.

Jest pięć ogólnych Sylabusów (Activist, Cosmopolitan, Machinist, Intellectual, Progressive), są takie kurowane przez konkretne osoby, jest dotyczący pandemii #koronawirus (tutaj: https://the-syllabus.com/coronavirus-readings/), ale to co najlepsze – jest możliwość spersonalizowania swojego własnego. Jest chyba z 50 opcji personalizacji do wyboru, a wybrać można tylko 10 z nich.. Dzisiaj dostałem pierwszy spersonalizowany newsletter, i cholera, jest naprawdę dobry.
Polecam!

Nawet nie wiem jakie tagi dać, bo to obejmuje większość dziedzin nauki/życia/… 🙂
Co ciekawe, oni twierdzą, że są lepsi od Google’a. Z tego co dostałem mam wrażenie, że tak jest, bo w życiu bym nie dokopał się do tych materiałów.

#newsletter #gruparatowaniapoziomu #zainteresowania #ciekawostki #nauka #podcast #dziennikarstwo #technologia #swiat #ekonomia

pokaż spoiler sądzę, że ty, @eoneon będziesz na pewno zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)