Kolejny komunikat rządu,…

Kolejny komunikat rządu, kolejne obostrzenia, kolejna groteska.
-Szkoły/Uczelnie zamknięte do 26 kwietnia. Pojawia się pytanie od dziennikarza co z rozdaniem świadectw? Odpowiedź: no można w sumie online rozdać świadectwa lub później, kiedyś tam.
W takim razie po chuj ta data 26 kwietnia skoro niemal wiadomo, że nie otworzą szkół w tym roku już wcale.
-Matury i inne gówna najwcześniej w czerwcu, kurwa jak, skoro już świadectwa chcą rozdawać online…
-Do 16 kwietnia ograniczenia w przemieszczaniu się, po to, żeby 16 kwietnia wydać kolejne przedłużenie obostrzeń.
-Od 19 kwietnia nakaz noszenia masek, które jeszcze niedawno były kpiąco wyśmiewane przez ministra zdrowia, że nic nie dają. Ale teraz już biznesy przygotowane, można gonić miliony masek, więc nakaz noszenia.
-Tarcza 1.0, Tarcza 2.0.. chuj wie ile jeszcze tarcz obniżania stóp i drukowania kasy z powietrza. Rząd inflacją okradnie polaków z ich oszczędności. Już jakiś czas temu minister finansów wyliczył sobie, że polaczki mają 200 miliardów w skarpetach i jakoś trzeba od nich te pieniądze wyciągnąć. Aktualnie 100 miliardów sobie wydrukują bez pokrycia, za chwilę dodrukują kolejne 100, wydaje się, że to będzie skuteczny sposób na obrabowanie ich z tych oszczędności.
-Granice zamknięte do 5 maja. Jakie to kurwa zamknięcie granic jak milion ukraińców może sobie jeździć w tę i z powrotem wystarczy, że mają wizę pracowniczą, kartę polaka lub inny papier, który pis rozdawał jak cukierki.
-Policja żarliwie pomaga pałować obywateli każdego dnia i widać, że pieski mają wielką radochę z nowych sprzecznych z konstytucją uprawnień.
-Przepychanie po nocach ustaw, które nie przeszłyby w normalnych okolicznościach.
-Masek nie pozwolą zdjąć z gęby przez wiele miesięcy, bo przecież nie mamy szczepionki. Chociaż wiadomo, że 80% populacji świata i tak złapie wirusa bo nie ma szans, żeby było inaczej.
-Wielka misja dla Polski czytaj dla Mateusza – zlikwidować raje podatkowe. Czyli w praktyce jebanie podatkami jeszcze mocniej i zwalanie wszystko na wirusa i potrzebę jego zwalczania. Kto na tym zarobi? Na marsa te miliardy przelewów pójdą? Nie, zostaną tutaj na ziemi w czyjejś kieszeni, nikt się nie zastanawia w czyjej, po prostu przyjmuje tępo każe hasło.
-Socjal zostanie utrzymany bez względu na cenę. W polsce od 500+ uzależnione są miliony. Tak stworzono właśnie homo sowietikusa na państwowym cycu.

Ciągle pojawia się w ustach premiera przekaz ,,Powrót do NOWEJ rzeczywistości/normalności”

#ekonomia #gospodarka #koronawirus #bekazpisu #komunizm #kryzys #polska