W poprzednim wpisie o tym że…

W poprzednim wpisie o tym że dużo osób nie pracuje bo nie ma jak bez auta dojechać do pracy z wiosek ,w standardowy dla siebie sposób zakpiłem z argumentowania „bo lewactwo nie kuma”. Ale teraz sobie zdałem sprawę że jesteśmy na wykopie i ludzie nakarmieni korwinizmami z dupy serio tego nie kumają. Śpieszę z wyjaśnieniem.

Połączenie ze wsi do miasta jest nierentowne bo np koszty za przejazd są dla przykładu 500zł a z biletów jest jedynie 450zł.
Odpowiedz trollnościowca dzbana – zlikwidować połączenia, są nie rentowne więc nie bedziemy wszyscy dopłacać. Lewactfo tfu.

Opcja – Nie dopłacamy-
Kierowca z właścicielem busa tracą pracę i biznes.
Pasażerowie nie pracują, ssą socjal za nasze, nie płacą podatków od pracy, ubezpiecza ich państwo czyli za nasze. Patologizują się i sprawiają problemy zdrowemu społeczeństwu większą przestępczością i zdemoralizowaniem.

Opcja – Dopłacamy 2 złote na pasażera
Kierowca dalej jeździ autobusem bo jest rentowny – zarabia, własciciel busa utrzymuje biznes.
Pasażerowie ruszają do pracy, nie ssą socjalu, płacą pit, opłacają sobie zus ze swojej pracy a nie inaszych. Dołożyliśmy typowi 2zł do przejazdu i zaoszczedziliśmy kurwa na socjalu i jeszcze dostaliśmy podatki z jego pracy, czyli oddał 2zł i to z grubą nawiązką.
Zarobieni ludzie poinwestują w auta i będzie można kiedyś być może zrezygnować z dopłat.

PAMIĘTAJCIE KUHWA. OPCJA DRUGA TO TĘPE LEWACTWO NIE ZNAJĄCE EKONOMII!!!! KORWIN BRYDŻYSTA TAK POWIEDZAŁ!

*oczywiscie liczby są przykładowe z dupy i trzeba taki rachunek ekonomiczny zrobić profesjonalnie, wyliczyć aktywizacje ludzi i zrównoważyć z opłacalnością dopłat. No ale lepiej wytresować kuce żeby wszelką aktywność państwa nazwać głupim lewactwem…

#bekazprawakow #ekonomia #neuropa #4konserwy